Rybnik, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Lakiernik samochodowy, przemysłowy

Hagen

OBOWIĄZKI: Lakierowanie elementów, nakładanie podkładu, mierzenie grubości miernikiem, szlifowanie na grubość, oklejanie powierzchni przed lakierowaniem

WYMAGANIA: Wykształcenie zawodowe kierunkowe, Chęć wyjazdu na dłuższy okres czasu do Niemiec, Język niemiecki w stopniu komunikatywnym, Dyspozycyjność, samodzielność, punktualność, brak nałogów,

OFERTA: Szanowni Państwo, Poszukujemy stosunkowo młodej osoby z wykształceniem lakiernika oraz chęcią doskonalenia się w tym zawodzie. Jest to bardzo poważna oferta tylko dla osób traktujących poważnie wyjazd za granicę- na dłuższy okres lub na stałe. Poszukujemy pracownika sumiennego, co najważniejsze bez nałogów, szanującego sobie stanowisko pracy oraz posługującego się językiem niemieckim (wystarczy stopień komunikatywny). Wszelkie dodatkowe wymagania można przeczytać w rubryce powyżej... Oferujemy zakwaterowanie, dobrą płacę oraz na czas, stałe miejsce pracy i dobrą atmosferę pomiędzy innymi kolegami/ fachowcami z branży. Chętnych do uczestnictwa w procesie rekrutacji zapraszamy do przysyłania CV, listów motywacyjnych itp...

MINIMALNE WYKSZTAŁCENIE: Zasadnicze zawodowe

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 31 Maj, 2015  21:46

Identyfikator: 550486

Wyświetleń: 1892