Rybnik, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekun klienta - Praca biurowa w Rybniku

Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko Opiekun Klienta w renomowanej agencji badawczej BioStat&#174;. Do nowego projektu, do wsparcia - poszukujemy osoby, która nie boi się wyzwań! Sięgnij po więcej klientów razem z nami! Dziś rekrutujemy na nowe stanowisko.

Zakres obowiązków:

-obsługa klientów systemu Medfile do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej,
-planowanie i tworzenie nowych funkcji w oparciu o oczekiwania klienta,
-współpraca z działem sprzedaży, graficznym, statystyki oraz IT.

Oczekiwania wobec kandydatów:

-kultura osobista,
-komunikatywność,
-zamiłowanie do nowoczesnych technologii, które ułatwiają codzienną pracę,
-zaangażowanie i chęć uczenia się w ramach powierzonych zadań,
-sumienność i staranność w ramach realizacji powierzonych zadań.

Co oferujemy w zamian:

-współpracę w nowym projekcie,
-dostęp do nowoczesnych technologii analitycznych,
-możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i doświadczenia w branży badawczej i analitycznej,
-pracę stacjonarną na pełny etat w biurze w Rybniku (w sytuacjach wyjątkowych umożliwiamy zdalną z domu),
-przyjazną atmosferę,
-interesujące szkolenia,
-parking pod biurem,
-kartę Multisport,
-nielimitowaną kawę i herbatę.

Masz dodatkowe pytania - zadzwoń: Ania, tel. 731 030 629

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 05 Marzec, 2019  15:09

Identyfikator: 652645

Wyświetleń: 911