Rybnik, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Wsparcie produkcji

Rybnik,Stanowice

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Kim jesteśmy?
SGP Group od 2006 roku wspiera przedsiębiorstwa w zadaniach zapewnienia najwyższej jakości produkowanych przez nie wyrobów. Specjalizujemy się w świadczeniu usług selekcji, sortowania, naprawy detali i komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki.

OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce pracy: Rybnik/Stanowice

OPIS STANOWISKA:
-Obsługa maszyn produkcyjnych,
-Realizacja zadań produkcyjnych.

WYMAGANIA:
-gotowość na prace w systemie 3 zmianowym,
-pełnoletność,
-dyspozycyjność,
-zaangażowanie.

OFERUJEMY:
-możliwość zatrudnienia bezpośrednio pod firmą, z licznymi benefitami,
-atrakcyjną stawkę godzinową,
-premię,
-pracę od poniedziałku do piątku.

Dlaczego my?
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie selekcji, naprawy, detali i komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedsiębiorstw z branży Automotive, RTV/AGD, FMCG.

Jeśli szukasz nowego wyzwania zawodowego, w którym jako członek personelu możesz przyczynić się w 100% do nowoczesnego, dynamicznego środowiska pracy.
Dołącz do naszej grupy i zostań współtwórcą sukcesu SGP Sorting Group.

Czekam na kontakt od Ciebie!
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SGP Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Legionów 92, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego realizowanego przez SGP Sp. z o.o. oraz umieszczenie ich w bazie Firmy na poczet innych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Lipiec, 2019  10:01

Identyfikator: 661683

Wyświetleń: 2806